Saabunud kiri: Common Peipsi 2

Asja number: VP-16-0095
Sari: 19-2 Välisprojektidega seotud dokumendid (s.h. projektitaotlused- ja muudatused, väljamaksetaotlused, aruanded, hankedokumendid ja kirjavahetus)
Teema: Common Peipsi 2
Registreeritud: 07.06.2019
Kellele saadetud: Marek Treufeldt
Dokumendi liik: Kiri
Edastamise viis: Post

Saatja:
Kontaktisik HM
Saatja kuupäev: 22.05.2019

Menetlemine:
Seisund: Registreeritud
Vastutav töötaja: Marek Treufeldt
Vastamise tähtaeg: 07.07.2019
Seotud dokumendid:
Hide details for Asja sisukordAsja sisukord
Show details for Saabunud kiri:Saabunud kiri:
Hide details for Saabunud kiri:Saabunud kiri:Lugupeetud projektipartnerid!

Esmalt teavitan teid sellest, et reedese (24.05) koosoleku toimumise koht on muutunud. Koosolek toimub Raekojas (Raekoja plats 1A) 3 korruse nõupidamisruumis (volikogu ruumis). Algusaeg endiselt sama – 12.00.

Palun saata mulle info kõikide nende kohta, kes vajavad Vene viisat. Palun saata nende inimeste kohta järgmised andmed: nimi, ametikoht, asutuse nimi, asutuse aadress ja lisada passikoopia. Palun saatke mulle info 29. maiks 2019. Annan teada kui viisakutsed on kohal. Kutses taotletakse kõikidele korduvviisat, kuid lõpliku otsuse, milline viisa väljastada, teeb konsul.

Eelmise projekti „Common Peipsi“ viimasel koosolekul lepiti kokku, et projekti alguses tehakse ühine reis Eestisse ja Venemaale, et vaadata üle kõik projekti objektid. Siis on projekti lõpuks selge ülevaade, mis projekti jooksul tegelikult muutus. Projekti taotlusesse on see tegevus ja sellega seotud kulud planeeritud. Reis võiks toimuda juulis/augustis koos projekti avamiskoosolekuga. Selleks ajaks võiks kõigil reisil osalejatel viisad olemas olla. Saame seda teemat reedel täpsemalt arutada.

Tervitab
Helena

Helena Musthallik
Tel. 56466003