Saabunud kiri: Common Peipsi 2

Asja number: VP-16-0095
Sari: 19-2 Välisprojektidega seotud dokumendid (s.h. projektitaotlused- ja muudatused, väljamaksetaotlused, aruanded, hankedokumendid ja kirjavahetus)
Teema: Common Peipsi 2
Registreeritud: 02.05.2019
Kellele saadetud: Marek Treufeldt
Dokumendi liik: Kiri
Edastamise viis: E-post

Saatja:
Organisatsioon: Setomaa Vallavalitsus
Saatja kuupäev: 02.05.2019

Menetlemine:
Seisund: Registreeritud
Vastutav töötaja: Marek Treufeldt
Vastamise tähtaeg: 02.06.2019
Seotud dokumendid:
Hide details for Asja sisukordAsja sisukord
Show details for Saabunud kiri:Saabunud kiri:
Hide details for Saabunud kiri:Saabunud kiri:


Tere.

Saadan natukene infot Common Peipsi projektijuhtimise hanke kohta.

Tänasel vallavalitsuse istungil tunnistati edukaks avatud hankemenetlusega hanke “Eesti-Venemaa piiriülese koostööprojekti “Economically and Environmentally Sustainable Lake Peipsi area 2” koordineerimise ja finantsjuhtimise teenus” pakkumus.

Pakkumuse esitajaid oli kaks: OÜ Gravitas Consult ja Amartox OÜ. Amartox OÜ pakkumus ei vastanud hanke alusdokumentides esitatud tingimustele ning palusime 26. aprilliks esitada täiendavaid dokumente. Kuna palutud tähtajaks täiendusi ei esitatud, siis lükati Amartox OÜ pakkumus tagasi. Edukaks tunnistati OÜ Gravitas Consult pakkumus. Vallavalitsuse otsuse vaidlustamise periood on 14 päeva. Seega peame need 14 päeva ära ootama ja alles siis saame OÜ-ga Gravitas Consult lepingu sõlmida.Lugupidamisega

Margarita Kõdala
Setomaa vallavalitsus
kantseleispetsialist
tel 796 4733


Saatja: vald@setomaa.ee <vald@setomaa.ee>
Saatmisaeg:
kolmapäev, 27. märts 2019 08:34
Adressaat:
'taavi.vogt@alutagusevald.ee' <taavi.vogt@alutagusevald.ee>; 'tauno.vohmar@alutagusevald.ee' <tauno.vohmar@alutagusevald.ee>; 'enel.liin@rapina.ee' <enel.liin@rapina.ee>; 'aare@luunja.ee' <aare@luunja.ee>; 'kunnar.jyrgenson@raad.tartu.ee' <kunnar.jyrgenson@raad.tartu.ee>; 'marek.treufeldt@raad.tartu.ee' <marek.treufeldt@raad.tartu.ee>; 'aive.tamm@mustvee.ee' <aive.tamm@mustvee.ee>; 'kalev.karu@mustvee.ee' <kalev.karu@mustvee.ee>; 'bulatova_maria@mail.ru' <bulatova_maria@mail.ru>
Koopia:
'Riina.Vaap@estoniarussia.eu' <Riina.Vaap@estoniarussia.eu>; 'raul.kudre@setomaa.ee' <raul.kudre@setomaa.ee>
Teema:
Common Peipsi II

Tere kõikidele partneritele.

Vabandan, et lubasin infot projektijuhtimise hanke kohta anda eelmisel nädalala aga jõuan seda teha alles nüüd. Projektijuhtimise hanke me tühistasime ja kuulutasime välja uue hanke. Miks?

Olime juba edukaks kuulutamise protokolle koostamas ning paralleelselt konsulteerisime ka riigihangete registri inimestega. Välja tuli see, et meil oli hange vastuolus seadusega, kus kvalifitseerimisel saab nõuda ainult kutsekvalifikatsiooni ja ei tohi neid kasutada hindamisel. Meil oli seda kasutatud hindamisel.
Riigihangete seaduse § 101 lg 1 p 6 lubab kvalifitseerimistingimuste juures hankijal küsida isikute haridus ja kutsekvalifikatsiooni, mis on vajalikud teenuse osutamiseks ja neid andmeid ei kasutata pakkumuste hindamisel


Kuna tegemist on EL projektiga siis kinnitati, et see läbib kahekordse kontrolli ja kindlasti see avastatakse. Tulemus võib olla hanke tühistamine või kuni 25% hanke summa vähenemine. Seda me lubada endale ei saa. Tänaseks on uus hange välja kuulutatud, parandatud versiooniga Riigihangete registris viitenumber: 207012 tähtajaga 15.04.2019.

Meile on kinnitatud sekretariaadist seda, et kõik osapooled võivad enda hangetega alustada. Kulutusi ei tohi teha enne kui sekretariaadi ja juhtpartneri vahel allkirjastatud. Loodan, et peale Mustvee valla volikogu ja info edastamist vene poolele allkirjastab ka vene pool lepingu.
Ma väga loodan, et peale hanke tähtaega saame kiiresti projektijuhi tööle.Raul Kudre
Setomaa vallavanem

raul.kudre@setomaa.ee
+3725256695